Kvalita na prvom mieste.
Štartovacia power banka s kompresorom JumpPulse Air kombinuje štartovanie vozidla, dofukovanie pneumatík a powerbanku s LED svietidlom. Vhodná pre motory do 6,0 l (benzín) a 3,0 l (diesel), s výkonom 1200 A a tlakom až 8,3 bar.
JumpPulse Air je multifunkčná štartovacia power banka, ktorá v sebe spája štartovanie vozidla, kompresor, powerbanku a LED svietidlo. Je ideálna pre vodičov, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie do núdzových situácií – či už ide o vybitý akumulátor, vyfučané pneumatiky alebo potrebu dobíjať zariadenia na cestách.
Zariadenie umožňuje štartovanie benzínových motorov do 6,0 l a dieselových do 3,0 l. S kapacitou 12000 mAh a štartovacím prúdom 600 A (max. 1200 A) poskytuje dostatok výkonu pre väčšinu osobných áut. Vstavaný kompresor s tlakom až 8,3 bar (120 PSI) je ideálny na dofukovanie pneumatík, športových lôpt alebo nafukovacích matracov.
JumpPulse Air ponúka aj funkciu powerbanky s USB-C výstupom PD60W, vďaka čomu môžete nabíjať telefóny, tablety aj notebooky. Zariadenie disponuje kompletným systémom ochrany – proti skratu, prepätiu, opačnej polarite, vybitiu aj prehriatiu. Nechýba ani LED svietidlo s režimami svietenia, SOS a stroboskop.
Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zabezpečili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky